Location
Tartu, Turu 27a
E: 10.00-21.00 T-N: 8.00-21.00 / R-L: 8.00-23.00 / P: 8.00-21.00

Mikk Kaasik ja C-Jam

divider_hoov_vaike

Mikk Kaasik ja C-Jam

 

Juuli 2018 ilmub C-JAM & Mikk Kaasiku esimene ühine album „Prints ja Kerjus”, mis sisaldab 10 spetsiaalselt arranžeeritud lugu tsellodele. Albumilt leiab QUEENi, MUSE, Michael Jacksoni, Pink Floydi aga ka Andres Valkoneni ja Rein Rannapi loomingut. Mikk Kaasik on noor laulja, kes naudib laval igat hetke, lisaks laulmisele rikastab ta helipilti kitarri mängu ja klaveri saatega.

Tagasiside autoritelt peale nimiloo esmase versiooni kuulamist oli järgmine: “Üllatus-üllatus!!! Minu emotsioonikeeled lõi küll helisema. Saatsin loo ka teksti autorile Jüri Leesmentile ja tema esimene kommentaar oli “väga südamlik”. Tuleb kiita solisti (kas Mikk Kaasik?), sest vokaalselt ei ole see meloodia just kõige lihtsam leelotamine. Meeldis refrääni mitmehäälsus – tuli tublisti värvi juurde. Finaali kohta (nii vokaal kui eriti arrange) kasutaksin emakeelepäeval sõna “suurepärane”. Olen tänulik, et minu looming on teie poogna alla sattunud ja kipun arvama, et te ise olete ka tulemusega rahul. Mina olen küll.

Parimate tervitustega orkestrile,
Andres Valkonen”

NB! Pileti alusel sissepääs Aleksandri ühele üritusele PRII!
Vabapääse kehtib 1. augustist 31. augustini. www.tartualeksander.ee
______________________________________________________________________________

HINNAINFO:
Piletid alates 01.05 18€
Pilet ürituse toimumise päeval 22€
Lastele vanuses kuni 10a (k.a) on sissepääs tasuta
Sissepääs tund enne algust
Kestus 1h 30min
KORRALDAJA: Peokorraldus MTÜ


[button type=”button3″ link_url=”https://www.piletilevi.ee/est/piletid/muusika/mitmesugust/mikk-kaasik-ja-c-jam-prints-ja-kerjus-250010/”]OSTA PILET SIIT[/button]

divider_hoov_vaike

Loading ...
Tartu, Turu 27a