Location
Tartu, Turu 27a
E: 10.00-21.00 T-N: 8.00-21.00 / R-L: 8.00-23.00 / P: 8.00-21.00

Koit Toome ja Hanna-Liina Võsa ”Halloo Kosmos, Halloo Maa”

divider_hoov_vaike

Koit Toome ja Hanna-Liina Võsa ”Halloo Kosmos, Halloo Maa”

Esimest korda lähevad suvisele kontserttuurile kaks palavalt armastatud Eesti lauljat – Hanna-Liina Võsa ja Koit Toome. Olles küll korduvalt kohtunud erinevates muusikalides mängides noori armunud paare, ei ole neid kahte lauljat ilma peenemate grimmide ja kostüümideta tihti koos laval nähtud. Sel suvel see viga parandatakse! Hanna-Liina ja Koidu suhtlus ja sõprus on vahetu ja lõbus ning kindlasti on paljut, mida koos publikuga meenutada.

“Hallo Kosmos, hallo Maa” on pühendatud Eesti kustumatule estraadile ning selle tuntuimatele esitajatele läbi aastakümnete. Kõlavad soolod ja duetid, mis kuulsaks lauldud Georg Otsa, Heli Läätse, Uno Loobi, Marju Kuudi, Jaak Joala, Anne Veski ning paljude teiste legendaarsete artistide poolt. Laulud saavad oma näo ja värvi läbi Hanna-Liina heliseva hääle ja Koidu maheda tämbri. Lauljaid saadab üks Eesti rõõmsatujulisemaid ja virtuoossemaid kitarriste Marek Talts.

NB! Pileti alusel sissepääs Aleksandri ühele üritusele PRII!
Vabapääse kehtib 1. augustist 31. augustini. www.tartualeksander.ee

Hinnainfo:
Pilet kuni 30.04 19€
Piletid alates 01.05 22€
Pilet ürituse toimumise päeval 25€
Lastele vanuses kuni 10a (k.a) on sissepääs tasuta
Sissepääs tund enne algust
Kestus 1h 30min 

[button type=”button3″ link_url=”https://www.piletilevi.ee/est/piletid/kogupere/muusika-ja-teater/koit-toome-ja-hanna-liina-vosa-halloo-kosmos-halloo-maa-250003/”]OSTA PILET PILETILEVIST[/button]
divider_hoov_vaike

Loading ...
Tartu, Turu 27a