Location
Tartu, Turu 27a
E-N: kuni 22.00, R,L: kuni 00.00, P: kuni 21.00

Vestlusõhtu ”MIDA MEHED NAISTELE EI RÄÄGI?”

N 22.07 kell 19 Tartu Hansa Hoovis
Vestlusõhtu “Mida mehed naistele ei räägi?”

Ülimenuka vestlusõhtuga „Mida mehed tegelikult tahavad?“ populaarsust kogunud karismaatiline trio – MARGUS VAHER, JESPER PARVE ja EERO SPRIIT – kutsuvad teid osalema täiesti uues mõttevahetuses – MIDA MEHED NAISTELE EI RÄÄGI?
On saladusi, mida mees naisele kunagi ei avalda ja valdkondi, millest ka kõige jutukam mees vaikib. Vestlusõhtul kisume kõik valgustkartvad teemad kapist välja rambivalguse kätte ja lahkame endale omasel humoorikal ja rabavalt otsekohesel moel. Räägime avameelselt sellest, mis peitub meeste sügavamates hingesoppides ning sellest, kuidas me tegelikult naist ja tema käitumist näeme, tajume ja tõlgendame. Mis on meeste suurimad hirmud ja salasoovid? Mis suurimad rõõmud ja fantaasiad? Seda kõike käsitleme läbi eluliste näidete ja huumori. Selleks, et naiste-meeste teineteisemõistmise vahel ei laiutaks sügav kuristik, vaid et see oleks pigem väike kraavike, millest lihtne üle hüpata.
Olete lahkelt palutud sõna sekka ütlema! Muidugi on mõttevahetuses osalemine rangelt vabatahtlik. Kusjuures kõik jääb nende seinte vahele. Me ei salvesta ega lindista.

Pilet 20 €
Sissepääs alates 18:00
Ürituse kestus 2,5 tundi, vaheaeg 30 minutit
Pildistamine/filmimine on keelatud

Vanusepiirang 18+

Piletid saadaval
20€

Hansa Hoov

Loading ...
Tartu, Turu 27a